WIZAŻ

Makijaż to ekscytująca przygoda z kolorami, kosmetykami, kształtami, stylami. Daje możliwość spektakularnych przemian i stawania się kimś innym. To ogromna przyjemność odkrywania siebie zupełnie na nowo, stawania się piękniejszą i bardziej interesującą w oczach innych. W makijażu nie ma sztywnych zasad, są jedynie pewne ramy, których powinniśmy się trzymać. Makijaż daje dużo swobody w tworzeniu i kreowaniu swojego własnego stylu i wizerunku. Dzięki grze kolorów możesz ukryć pewne niedoskonałości Twojej cery możesz także wydobyć to co w niej najpiękniejsze i najlepsze. Makijaż dodaje pewności siebie i sprawia że czujemy się wyjątkowe. Każdy typ makijażu zaprowadzi Cię do innego ciekawego świata. Makijażu dziennym podkreślasz wszystkie atuty Twojej urody, makijaż wieczorowy sprawia że stajesz się bardziej tajemnicza i zmysłowa.  Makijaż biznesowy natomiast to makijaż, w którym musisz zachować równowagę. Makijaż ślubny jest jedynym i niepowtarzalnym makijażem, który przywołuje niezwykłe wspomnienia.  Na nasz wizerunek składa się również wygląd i kondycja naszych włosów oraz styl ich uczesania. Całość wraz z makijażem powinna tworzyć spójny harmonijny obraz naszej osoby. Pragniesz stać się inną wersją siebie? odkryć w sobie nowe pokłady energii i wyobraźni?
Zapraszam do wspólnego świata makijażu.. 

INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU

Lekcja makijażu to wyjątkowe spotkanie, podczas którego nauczysz się jak w szybki i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. W klimacie kosmetyków i tematyce poświęconej makijażowi nauczę Cię podkreślać swoje oczy, kości policzkowe i usta. Pokażę jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości oraz jak odmłodzić się makijażem. Zaprezentuję sztuczki umożliwiające powiększenie oczu, wydłużenie rzęs, powiększenie ust. Jeśli zastanawiasz się jak skorygować swój nos, jak wyszczuplić twarz lub w jaki sposób uwydatnić kości policzkowe zapraszam na indywidualną lekcję makijażu.

MAKIJAŻ ŚLUBNY  

Makijaż ślubny – nieodłączny element stylizacji ślubnej!

Wiele kobiet już na długo przed nadejściem ceremonii planuje dzień swojego ślubu. Mamy świadomość, że każda Panna Młoda chce w tym dniu wyglądać i czuć się wyjątkowo. Nasza rola polega na tym, by bez efektu przerysowania, ani popularnej „maski na twarzy” wydobyć z Was to, co najpiękniejsze.
Każda kobieta jest na swój sposób piękna, a odpowiedni makijaż w dniu ślubu, połączony z kreacją i  fryzurą ślubną sprawią, że na pewno będziesz wyglądać i (co ważne) czuć się, jak gwiazda na czerwonym dywanie!
Makijaż ślubny to coś więcej, niż tylko pomalowanie twarzy i zatuszowanie niedoskonałości.
Makijaż ślubny różni się w wykonaniu od makijażu okolicznościowego tylko pewnymi niuansami. Został on jednak wyróżniony w nazewnictwie właśnie ze względu na swój niecodzienny charakter. W dniu ślubu bowiem panuje niepowtarzalna atmosfera, która skupia się wokół Młodej Pary. Panna Młoda zaś, niczym brylant, uwieńcza swoim wyglądem wielomiesięczne przygotowania do ceremonii.
Warto więc zadbać o odpowiedni makijaż, który dopełni całości z suknią i fryzurą ślubną, byś w tym dniu wyglądała i czuła się wyjątkowo!

MAKIJAŻ OKAZJONALNY  

Powinien być subtelny, naturalny, podkreślający walory kobiecej urody: oczy, usta, promienistą cerę. Ponadto powinien być delikatny, transparentny, oszczędny i zarazem dyskretny. W kolorystyce stosujemy barwy matowe lub delikatnie połyskujące. Makijaż oczu wykonujemy w naturalnym kolorze tęczówki i oprawy oka, natomiast usta są stonowane w naturalnym kolorze.

MAKIJAŻ WIECZOROWY   

Zadaniem makijażu wieczorowego jest eksponowanie rysów twarzy. Charakteryzuje się połyskliwością oraz żywymi kolorami. Może być bogaty w deklracje lub oszczędny. Barwy są pełne, nasycone, brokatowe lub połyskliwe, natomiast zestawienie kolorów jest kontrastowe, dopasowane do stroju i biżuterii. Przy takim makijażu wykonujemy pełną korektę z graficzną oprawą oka za pomocą mocnych kolorów. W makijażu ust istotne jest perfekcyjne wykonanie. Do makijażu wieczorowego zaliczmy m.in. makijaż studniówkowy, sylwestrowy (tutaj możemy pozwolić sobie na makijaż bardziej ekstrawagancki, bogaty w brokaty), jaki i karnawałowy, w którym możemy wykorzystać bodypainting z elementami makijażu biżuteryjnego.

MAKIJAŻ DO SESJI   

Profesjonalny makijaż ma bardzo duże znaczenie na sesji zdjęciowej zarówno dla klientki, jak i dla fotografa. Nie jest to zwykły makijaż, który wykonuje się na co dzień. Musi on być wykonany z wielką precyzją, gdyż każdy najmniejszy szczegół jest widoczny w obiektywie aparatu. Profesjonalny makijaż na sesji zdjęciowej jest wykonany w taki sposób, by uwydatnić i podkreślić kobiece piękno. Na pewno różni się on od tego, który klientka wykonuje sobie jako makijaż dzienny czy nawet mocniejszy na wieczorne wyjście. Makijaż na sesji musi być wykonany w taki sposób, by był właściwie odwzorowany w aparacie i żeby nie potrzebował on poprawek w Photoshopie. Mocniejszy kontur twarzy, który odpowiednio wymodeluje jej owal, zmatowienie cery, rozświetlenie w odpowiednim miejscu i makijaż oczu z użyciem kolorów, które odpowiadają urodzie klientki na pewno zrobi efekt „wow” na jej samej. Makijaż na sesje zdjęciową powinien zostać wykonany przez profesjonalnego wizażystę, który z doświadczenia wie, co wygląda dobrze w aparacie oraz która technika makijażu sprawdzi się na konkretnej klientce.

HENNA

Farbowanie brwi i rzęs oraz korekta kształtu brwi podkreślają urodę oczu i rysy twarzy. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone i nie trzeba codziennie malować ich tuszem.