MANICURE & PEDICURE

MANICURE KLASYCZNY

Manicure klasyczny to podstawowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu odpowiedniego kształtu płytce oraz nałożeniu odżywki regenerującej. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o dłonie i paznokcie, przywracając im nieskazitelny wygląd. Manicure klasyczny jest doskonałym zabiegiem dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy dana osoba preferuje naturalne, niepomalowane paznokcie, czy pokryte lakierem kolorowym. Zabieg można zakończyć tylko na nałożeniu odżywki na płytkę paznokcia (opcja: manicure klasyczny) lub rozszerzyć go o malowanie na jeden kolor, typu french lub ze zdobieniami (opcja: manicure z malowaniem).

MANICURE HYBRYDOWY

Polega on na pomalowaniu paznokci specjalnym lakierem hybrydowym, który łączy w sobie właściwości zwykłego lakieru i żelu, utwardzanego w lampie UV. Lakier hybrydowy nie odpryskuje, jest odporny na urazy, ma wysoki połysk, pozostaje na paznokciach od około 2 do nawet 3 tygodni. Usługę Manicure Hybrydowego wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości lakierów, co gwarantuje zadowolenie klienta a także wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia paznokci. To w zależności od preferencji: biologiczny lub klasyczny manicure połączony z nałożeniem trwałego, nieszkodliwego dla paznokci lakieru światłoutwardzalnego. Hybryda jako metoda malowania paznokci w krótkim czasie zyskała na całym świecie miliony zadowolonych klientek. Łączy w sobie największe zalety: cienki wygląd lakieru, trwałość i połysk żelu. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie cieszą swoim blaskiem, głębią koloru, brakiem odprysków i zarysowań przez cały okres noszenia. Paznokcie od razu po skończonym zabiegu są „suche” i odporne na  uszkodzenia. Odpowiednio dobrane produkty oraz  staranność naszej pracy zapewnią pełną satysfakcję z pięknych, zadbanych paznokci.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński jest zabiegiem zarówno dla kobiet,  jak i mężczyzn. Podczas zabiegu w płytkę paznokcia wciera się specjalną pastę z naturalną krzemionką, która nadaje paznokciom silnego blasku, odżywia je, poleruje, wygładza i wzmacnia. Odpowiednia technika polerowania sprawia, że efekt jest wyjątkowo silny i utrzymuje się aż do 3 tygodni.
Manicure japoński to niezwykły rodzaj pielęgnacji paznokci, który nadaje płytce wyjątkowy blask i powoduje, że dłonie wyglądają na bardzo zadbane i naturalnie piękne. Nie należy do zabiegów kolorowych. Otrzymywany wygląd płytki paznokcia można porównać do pomalowanej dobrą odżywką nabłyszczającą, ale w tym przypadku prezentuje się o wiele lepiej, bardziej naturalnie.

PEDICURE KLASYCZNY

Profesjonalny zabieg obejmujący kąpiel stóp w roztworze naturalnej soli morskiej z bogactwem mikroelementów i olejków aromatycznych oraz wypielęgnowanie paznokci stóp poprzez usunięcie skórek i opracowanie do idealnej miękkości podeszwy stopy. Dysponujemy szeregiem markowych kosmetyków w postaci: płynów, pianek i żeli, które przez staranny dobór, pozwalają głęboko wniknąć w zgrubiałe miejsca na stopach i w krótkim czasie, dokładnie i bezboleśnie, je usunąć. W efekcie uzyskujemy uczucie lekkich, niewiarygodnie świeżych stóp, co bardzo poprawia samopoczucie i komfort, nie wspominając o wspaniałych walorach estetycznych.

PEDICURE SPA

Pedicure SPA to zabieg polegający na opracowaniu paznokci i stóp, pomalowaniu płytki paznokcia i silnym zregenerowaniu skóry. Przebiega podobnie do zabiegu SPA wykonywanego na dłoniach. Stanowi kompleksowy, najbardziej rozbudowany zabieg pedicure. Podczas zabiegu opracowuje się stopy frezarką, opiłowuje paznokcie, skraca je i poprawia kształt, usuwa skórki i maluje płytkę lakierem kolorowym lub hybrydowym. Można też zdecydować się na naturalny pedicure japoński. Poza tym wykonuje się odświeżającą kąpiel stóp z naturalnymi solami lub olejkami, dokładny peeling połączony z masażem, a także nakłada się na stopy odżywczą i nawilżającą ciepłą parafinę. W efekcie otrzymujemy piękne, zadbane i odświeżone stopy, które prezentują się perfekcyjnie w każdym detalu.

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy polecamy osobom, które nie mają czasu na malowanie paznokci u stóp. Zabieg przebiega dokładnie tak samo jak pedicure klasyczny, z tą różnicą, że zamiast malowania paznokci zwykłym lakierem stosuje się trwalszą metodę, czyli lakier żelowy (tzw. hybryda) utwardzany w lampie UV. Pedicure hybrydowy upiększa stopy. Wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, opracowuje płytkę paznokci, przywracając jej odpowiedni kształt i długość.  Lakier żelowy utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni, w nienaruszonym stanie. Ze względu na to, że jest utwardzany w lampie i nie musi wysychać, to polecamy go wszystkim klientkom, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, które chciałyby opuścić gabinet zaraz po zabiegu, bez czekania aż lakier wyschnie i bez obaw o to, że zakładane skarpetki lub buty zniszczą otrzymany efekt.