Kursy i szkolenia kosmetyczne

Zapisz się już teraz!
TEL: 792 000 285  

Zostań naszą modelką!

Skontaktuj się z nami dowiedz się jak możesz to zrobić. Nie czekaj, to może być Twoja szansa na zaistnienie w świecie profesjonalnej mody i stylizacji.  

KURSY KOSMETYCZNE W STUDIU URODY LILIA -NIEPUBLICZNA PLACÓWKA KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO – ZAPISY TRWAJĄ!    

Szkolenia prowadzone są w pełni wyposażonych salach wykładowych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, profesjonalnych narzędziach oraz środkach dezynfekcyjnych i pielęgnacyjnych. Z uwagi na spersonalizowany program szkoleń, zajęcia prowadzone są indywidualnie bądź w grupach kilkuosobowych, aby maksymalnie przekazać niezbędną wiedzę. Zajęcia w trakcie szkolenia prowadzone są na podstawie autorskiego programu przez doświadczonego instruktora z zastosowaniem materiałów i sprzętu sprawdzonych firm kosmetycznych. W naszej szkole zapewniamy niezbędne preparaty, akcesoria i materiały, odpowiednie pomieszczenia wyposażone w sprzęt, pomoce dydaktyczne oraz najlepszą kadrę pedagogiczną. Po ukończonym szkoleniu wydajemy certyfikaty ukończenia szkolenia w języku polskim bezpłatnie, a za dodatkową opłatą również w innych językach. Po ukończeniu kursu zaświadczenie MEN oraz certyfikat. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Każdy uczestnik otrzymuje autorskie materiały szkoleniowe. W ramach praktyki zapewniamy odpowiednich modeli, na których kursanci ćwiczą pod okiem instruktora, aby mógł wskazać błędy i je skorygować. Po zakończonym szkoleniu pozostajemy w kontakcie z naszymi kursantami, co owocuje rozwojem, wsparciem i sukcesem.  

Dział szkoleniowy znajdujący się w naszym salonie obejmuje profesjonalne kursy dedykowane dla każdej osoby, która chce:  

-  wykonywać zawód kosmetyczki/wizażystki/makijażystki 
-  nabyć nową wiedzę i umiejętności w zakresie kosmetyki i wizażu  
-  odświeżyć posiadaną wiedzę z zakresu zabiegów kosmetycznych i wizażu
-  nabyć potrzebną wiedzę dotyczącą prowadzenia salonu kosmetycznego i pracy w nim
-  nabyć potrzebną wiedzę dotyczącą założenia nowego salonu kosmetycznego, marketingu oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej.   

Każdy kurs kończy się nabyciem odpowiednich kwalifikacji oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W programie znajdują się zarówno kursy podstawowe jak i zaawansowane. Oferujemy również szkolenia dla osób, które mają już doświadczenie w zawodzie i chcą rozwinąć swoją wiedzę o nowe zabiegi. Kształcimy również w konkretnie wybranych dziedzinach, jak np. stylizacja rzęs czy paznokci. Zajęcia prowadzone są zarówno indywidualnie, jak również w niewielkich grupach,kameralna grupa pozwala na indywidualne i bardzo dokładne podejście trenera do każdego uczestnika kursu. Jeśli jest potrzeba powtórzenia materiału, bądź przećwiczenia czegoś raz jeszcze dajemy taką możliwość naszym kursantom i nie pobieramy za to dodatkowych opłat. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi szkoleniowemu  kursanci mogą z powodzeniem utrwalać nabywaną wiedzę w domu. Każdy kurs zaczyna się od części teoretycznej, po której przechodzimy do części praktycznej. Część praktyczna kursu jest dla nasz szczególnie istotna, odbywa się ona pod okiem fachowców, którzy stale nadzorują wykonywane zabiegi.   

Oferta kursów kosmetycznych

 • PODSTAWOWY KURS KOSMETYCZNY
 • ZAAWANSOWANY KURS KOSMETYCZNY
 • KURS WIZAŻU (makijaż, stylizacja brwi i rzęs, henna)
 • KURS WYKONYWANIA PODSTAWOWYCH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH NA TWARZ (masaż twarzy, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, podstawowy zabieg pielęgnacyjny)
 • KURS WYKONYWANIA ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH I UPIĘKSZAJĄCYCH NA DŁONIE (manicure japoński, parafina, manicure hybrydowy, zabieg SPA na dłonie, masaż dłoni, manicure tradycyjny)
 • KURS PEDICURE (pedicure tradycyjny, pedicure SPA, pedicure hybrydowy)
 • KURSY STYLIZACJI RZĘS 1:1
 • KURS LAMINACJI RZĘS 
 • KURS STYLIZACJI PAZNOKCI- Podstawowy manicure hybrydowy
  STYLIZACJA PAZNOKCI- Zaawansowany manicure hybrydowy (zdobienie) 
 • KURS STYLIZACJI PAZNOKCI- Manicure japoński
 • KURS REGULACJI ŁUKU BRWIOWEGO, WĄSIKA I HENNA BRWI, RZĘS
 • KURS MAKIJAŻU DZIENNEGO I WIECZOROWEGO
 • KURS MIKRODERMABRAZJI
 • KURS PEELING KAWITACYJNY
 • KURS MASAŻU TWARZY
 • PODSTAWOWY KURS DEPILACJI- wosk miękki
 • ZAAWANSOWANY KURS DEPILACJI- metoda bezpaskowa i wosk tradycyjny (depilacja nóg, rąk, brzucha, twarzy, pleców, bikini)

Terminy kursów ustalane są one indywidualnie i dopasowane do oczekiwań i preferencji kursanta. Nie musisz podporządkowywać się do grupy i do odgórnie ustalonego terminu – tutaj wszystko ustalane jest pod uczestnika. Kurs w środku tygodnia? A może bardziej odpowiada Ci weekend? Skontaktuj się z nami i wszystko ustalimy! Istnieje również możliwość doboru indywidualnej konfiguracji kursów według Państwa potrzeb. 

Wybierz interesującą Cię grupę kursów

KURSY KOSMETYCZNE

PODSTAWOWE I ZAAWANSOWANE

ZOBACZ
WIĘCEJ

KURSY

MANICURE
PEDICURE

ZOBACZ
WIĘCEJ

KURSY

WIZAŻU
I STYLIZACJI

ZOBACZ
WIĘCEJ

KURSY

DEPILACJI

ZOBACZ
WIĘCEJ

KURSY

ZABIEGI
NA TWARZ

ZOBACZ
WIĘCEJ