PROMOCJE

KARTA

STAŁEGO

KLIENTA

KARTA STAŁEGO KLIENTA

W STUDIU URODY LILLIA to Ty jesteś dla nas najważniejsza! Chcąc wynagrodzić Twoją lojalność proponujemy Ci bezpłatną Kartę Stałego Klienta, która da Ci jeszcze więcej przyjemności z wizyt w Studiu Lilia . Karta zapewni Ci możliwość zbierania pieczątek z każdego wykonanego w naszym salonie zabiegu. 
10 zabiegów – 11 hybryda - 50%  Wystarczy skorzystać u nas z 10 zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, pielęgnacji specjalistycznej, manicure& pedicure a jedenastym zabiegiem będzie hybryda w obniżonej o 50% cenie.
Kartę stałego klienta można otrzymać bezpłatnie w recepcji.
Pieczątki wydawane są po każdym zabiegu.  

URODZINOWE SZALEŃSTWO

Odwiedź nas w dniu twoich urodzin a otrzymasz

40% zniżki na dowolny zabieg

URODZINOWE SZALEŃSTWO

Promocje na urodziny – wyjątkowe okazje dla solenizantów
Urodziny można świętować na różne sposoby. Impreza niespodzianka, kolacja, wyjście ze znajomymi, ale urodziny to również zgarnianie prezentów, gratisów oraz atrakcyjnych zniżek. W studiu urody LILIA z okazji swoich urodzin dostaniesz coś specjalnego.
To, że na urodziny wybranych firm otrzymuje się prezenty, to już codzienność. Znane marki organizują wielkie świętowanie swoich urodzin oferując klientom rabaty i zniżki. Natomiast w LILI dostaniesz prezent z okazji swoich urodzin. A to szczególne wyróżnienie!  
W tym szczególnym dla Ciebie dniu możesz skorzystać z dowolnie wybranego przez Ciebie zabiegu z rabatem 40 %

ZOSTAŃ NASZYM

FANEM

I ODBIERZ

10% ZNIŻKI

ZOSTAŃ NASZYM FANEM I ODBIERZ
10 % ZNIŻKI  

Przygotowaliśmy specjalną promocję dla fanów naszego studia na facebook

Wystarczy że klikniesz w "Lubię to" oraz udostępnisz profil naszej strony facebook a otrzymasz 10% rabatu na dowolny zabieg w naszym studiu.

AKCJA POLECENIA

Poleć nasze usługi a Ty i druga osoba dostaniecie po 

20% ZNIŻKI

na dowolny zabieg

POLECAM STUDIO URODY LILIA!  

Jesteś zadowolony z usług oferowanych przez Studio Urody LILIA? poleć nas znajomym, rodzinie i uzyskaj wraz z drugą osobą jednorazowy rabat 20% na dowolny zabieg w naszym studiu.
Doceniamy klientów, którzy pomagają nam się rozwijać i powiększać grono naszych klientów. Bo polecanie z Studiem Urody Lilia się opłaca!

Sprawdź sam jak fajne jest polecanie z Studiem Urody Lilia